Вся техніка IAS обладнана сучасними Command Center GreenStar 4 з процесором 4600 та багатофункціональними моніторами GS 2630, а також приймачами SF 6000.

  

dvaodin

trichetire

Калібрування датчика урожайності відбується постійно в автоматичному режимі за допомогою трьох тензодатчиків встановлених в бункері комбайна.

Правильність експлуатації нашої техніки відслідковує інженерна служба на сервері JD Link.

Про несправність будь-якого з вузлів інженер отримує SMS-повідомлення, що дозволяє оперативно реагувати на несправність на початковому етапі поломки.

Дані про якісні показники роботи техніки завжди можна подивитися в Центрі операцій від JD

pyatshest

Карта урожайності дає інформацію про неоднорідності в рамках поля. При цьому в залежності від заданого діапазону формуються полігони з різною врожайністю. Карту урожайності використовують як основу для формування полігонів при відборі зразків грунту або для створення диференційованої карти внесення.

Карта вологості використовується для вияву неоднорістей по ступеню вологості культури на різних ділянках одного поля.

semvosem

Завдяки обладнанню техніки GPS-трекерами клієнт бачить як техніка рухається по полю. Наскільки ефективно організована робота на полі. Чи є необґрунтований додатковий рух по полю, що призводить до зменшення продуктивності роботи комбайнів, додаткового ущільнення грунту та, відповідно, зростанню витрат ресурсів.